И славните се фатија за работа – Линдзи Вон сама го пере автомобилот и тоа во бикини (ФОТО)

Американската скијачка Линдзи Вон своите два милиони следбеници на Инстаграм ги почасти со фотка на која покажа како за време на карантинот го пере својот автомобил во бикини.

„Авантура пред влезот на куќата. Беше епски“, напиша таа покрај фотографијата.

Таа го покажа и своето обликувано тело и заработи бројни лајкови, а во коментарите постојано се нижеа комплименти.

Линдзи инаку, како и многу други, за време на епидемијата работи од дома, а многу внимание привлече и видеото кое го објави и во кое покажува како состанокот преку интернет го води во гаќички.

Прочитајте и...  Братот на Новак Ѓоковиќ ја „ќари“ една од најатрактивните српски пејачки (ФОТО)

Прочитај повеќе

Романски чевлар направи чевли со број 75 кои би помогнале во социјалното дистанцирање! (ФОТО)

Слободен Печат

Животната приказна на Милка Ефтимова: Секогаш остана дама

Ј.К.Д

Меган Маркл, пред и потоа: Совршениот изглед на Меган Маркл е производ на бројни естетски корекции? (ФОТО)

Слободен Печат

Музичката индустрија повика на запирање на работата поради Џорџ Флојд, МТВ ги замрачи екраните ширум светот

Слободен печат

1.000 Пепелашки: На Хвар наместо туристи осамнаа 1.000 изгубени чевли (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Иако нема милијарда, на Кајли Џенер не ѝ е тешко: Само минатата година потрошила 130 милиони долари!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Драгана Ристова: Учев од Раул Гонзалез, кој несебично ми го предаде неговото знаење

Јасмина Кантарџиева Димков

Дневен хороскоп за 2 јуни: Ќе гледате на животот на поразличен начин и ќе ставите крај на проблем кој долго ве мачи

Слободен печат

Виц на денот – Притисок

Слободен печат

„Таа мисли дека е една од браќата“ – Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит го менува полот?

Слободен печат

Ова е Георгина од Скопје, по фотографиите потсетува на светски познатата Емили Ратајковски! (ФОТО)

Васко Спасоски

Британците во шок – Од денес им се забранети интимните односи, освен во овие услови

Слободен печат