И после 30 години Бред Пит е секси „Не е фер да изгледа вака и на 55“ (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

И после 30 години Бред Пит е секси „Не е фер да изгледа вака и на 55“ (ФОТО)

Фановите и жените на Твитер духовито го покажаа своето воодушевување...

Познатиот актер Бред Пит се разголе во новиот филм на Квентин Тарантино „Once Upon A Time in Hollywood“ и покажа дека се уште добро се држи, и покрај тоа што наполни 55 години.

Сцената која особено ги воодушеви обожавателките е онаа во која актерот ја соблака маицата и го покажува своето прекрасно тело.

Фановите на Твитер духовито го покажаа своето воодушевување…

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close