И ЛЕПА БРЕНА ВО ТРЕНД: Пејачката снимена на улица, еве што правеше (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

И ЛЕПА БРЕНА ВО ТРЕНД: Пејачката снимена на улица, еве што правеше (ФОТО)

Ѕвездата не одолеа на еден од најпопуларните трендови меѓу младите

Виктор Живојиновиќ ја снимал и фотографирал својата мајка како прави нешто што е во тренд меѓу младите.

Таа првпат се обидела да вози електричен тротинет, кој е хит меѓу тинејџерите. Но, очигледно на фолк-ѕвездата ѝ се допаднало возењето, бидејќи цело време се смеела.

Принтскрин

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close