И Калиопи има што да покаже: Жешка фотка од познатата пејачка на Инстаграм (ФОТО) - Слободен печат

И Калиопи има што да покаже: Жешка фотка од познатата пејачка на Инстаграм (ФОТО)

Нашата позната пејачка Калиопи Букле својата кариера никогаш не ја градеше со помош на скандали, расправии со свои колеги или пак разголување.

Но, ако добро се „провери“ нејзиниот профил на Инстаграм ќе наидете на една фотка на која Опи ќе ја видите во малку попровокативно издание.

Станува збор за селфи-фотографија на која Калиопи, а во преден план е деколтето…

Да, добро читате. Па, и нашата Опи има што да покаже…

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Sea, at the moment I’m completely yours…Have a nice weekend people! #endlesslove #mydays #joy #relaxing #freedom @afrodita__s

A post shared by Kaliopi (@kaliopi_official) on

 

Прочитај повеќе

Минијатурно бикини, алкохол и жешки пози: Меган Маркл каква што не сте ја виделе досега! (ФОТО)

Слободен печат

Британската ријалити ѕвезда го смени личниот опис со пластичните операции! (ФОТО)

Слободен печат

Гола нога, шлиц до колкови, а градите „кипат“! Карлеуша во оваа комбинација би го „стопила“ и најголемиот снег! (ФОТО)

Слободен печат

Ким Кардашијан ги шокираше фановите со големината на својата бања! (ФОТО)

Слободен печат

ПОВТОРНО Е ЖЕШКА: Ана Николиќ се соблече и покажа дека има се што секоја жена го посакува (ФОТО)

Слободен печат

Мексиканската Барбика ја засени познатата водителка за временска прогноза! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

5 × one =

Прочитај повеќе

Следниот агент 007 нема да биде жена: Може да биде било која боја, но ќе биде машко!

Слободен печат

Анџелина Џоли ќе стане мајка по седми пат!

Слободен печат

Бети Вајт откри како да доживеете стотка

Слободен печат

Мрачната страна на авторот на „Алиса во земјата на чудата“: Родителите ги тргале своите деца од него!

Слободен печат

Тука можете да дознаете дали кучето умира во некој филм

Слободен печат

Дали машките бебиња навистина плачат со пониски тонови, а женските со повисоки?

Слободен печат