И фонтаните пресушија (ФОТО) – Слободен печат
Ваш агол

И фонтаните пресушија (ФОТО)

На оваа жештина кога човек едвај чека да најде вода за да се разлади, во паркот во Ѓорче Петров, кој е едно од најфреквентните места во населбата, фонтаните не работат, се жалат револтирани граѓани.

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close