И ДИМИТРОВ НА Face APP: Погледнете на кој актер ќе личи министерот за 20 години - Слободен печат

И ДИМИТРОВ НА Face APP: Погледнете на кој актер ќе личи министерот за 20 години

Популарната FaceAPP со денови генерира фотки и фотки од тоа како би изгледале постари, помлади, како спротивниот пол…

Министерот Никола Димитров на Фејсбук објави како тој ќе изгледа за 20 години… или барем како сака да изгледа и се пошегува со своите следбеници.

Меѓу коментарите имаше и такви дека за 20 години, министерот Димитров ќе изгледа дури и подобро од Џорџ Клуни.

Прочитајте и...  Тајните на Корејците на 50 години да изгледаат 30 години помлади

Прочитај повеќе

Малолетничката порнографија виртуелна, жртвите реални!

Мирослава Бурнс

Виц на денот: Брзини

Слободен печат

Лозано освои награда на MAC: Го најавија дека доаѓа од Северна Македонија, но веднаш ги поправи!

Слободен печат

Антониа Гиговска со извонреден стајлинг на доделувањето на MAC наградите во Белград! (ФОТО)

Слободен печат

Песна, солзи и „молба за помош“: Деми Ловато со емотивен настап за првпат по две години откако безмалку ќе умреше (ВИДЕО)

Слободен печат

Парис Хилтон објави стари фотографии – Фановите дури сега не и веруваат дека не правела пластични операции

Слободен печат

Остави Коментар

5 × 2 =

Прочитај повеќе

Паоло Коелјо открива: Како да ја пронајдеме сродната душа и да ја привлечеме

Слободен печат

Тајните на Корејците на 50 години да изгледаат 30 години помлади

Слободен печат

Томас Маркл: Одлуката на Хари и Меган е збунувачка, ја повредија кралицата

Слободен печат

Наши миленици: Цезар, погледнете го колку е сладок!

Слободен печат

Првиот супермодел, Марион Морхауз: Индијанско потекло, топли, кафени очи и остри црти на лицето (ФОТО)

Теодора Циклевска

Бесплатен јавен превоз, запирање на градежните работи и поскапен паркинг- итни мерки на Град Скопје

Слободен печат