И ДИМИТРОВ НА Face APP: Погледнете на кој актер ќе личи министерот за 20 години – Слободен печат
Ви ПрепорачувамеЗабаваМагазин

И ДИМИТРОВ НА Face APP: Погледнете на кој актер ќе личи министерот за 20 години

Министерот доби интересен резултат

Популарната FaceAPP со денови генерира фотки и фотки од тоа како би изгледале постари, помлади, како спротивниот пол…

Министерот Никола Димитров на Фејсбук објави како тој ќе изгледа за 20 години… или барем како сака да изгледа и се пошегува со своите следбеници.

Меѓу коментарите имаше и такви дека за 20 години, министерот Димитров ќе изгледа дури и подобро од Џорџ Клуни.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close