И Цеца се огласи по драмата на Инстаграм: „Вељко не влегува во јавни препукувања на ваков примитивен начин“

Откако во кавгата меѓу Јелена Карлеуша и Аца Лукас беа вмешани и нејзините деца, се огласи и Цеца Ражнатовиќ.

Во медиумите се појави вест дека Вељко Ражнатовиќ жестоко ја навредил Карлеуша, но Цеца го демантира тоа. Таа вели дека Вељко нема фејсбук-профил и дека профилот што се појавил во медиумите е лажен.

„Моите деца имаат само инстаграм-профил кој е верификуван токму од причина да се заштитат од манипулациите на болни луѓе. Тој никогаш не би го објавил, ниту би го напишал тоа бидејќи неговото воспитување тоа не му го дозволува, особено кога женскиот род е во прашање. Тој е млад, спортист. Никогаш не влегуваше во тие војни ниту јавни препукувања на олку примитивен и вулгарен начин. Овој профил е пријавен и јас демантирав на Инстаграм. Ништо повеќе не би коментирала и би ставила точка на ова“, рекла пејачката не сакајќи да ги коментира изјавите на Карлеуша.

Поврзани вести

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Остави Коментар