• vijesti

VIDEO: Muškarac gol prošetao zračnom lukom u Dallasu, putnici zaprepašteni neobičnim incidentom koji je završio uhićenjem

Маж е уапсен затоа што се шетал гол низ меѓународниот аеродром Далас-Форт Ворт. На видеото што го снимиле безбедносните камери, се гледа како мажот оди гол – без никаков багаж и полека поминува пред ресторан за брза храна во терминалот Ц на аеродромот, од кој сообраќаат само летовите на Американ Ерлајнс. Запрепастен случаен минувач поминал …

VIDEO: Muškarac gol prošetao zračnom lukom u Dallasu, putnici zaprepašteni neobičnim incidentom koji je završio uhićenjem Opširnije »