Makedonske nogometne nade do 21 godine nezasluženo su poražene u finalu "Antalya Cupa"

Reprezentacija Makedonije do 21 godine je nezasluženo poražen odgovarajućom selekcijom Slovačka u utakmici koja je odlučivala pobjednika međunarodnog kontrolnog turnira"Antalya kup 2023".

Odabrani od izbornik Dragi Kanatlarovski mogu žaliti za tijesnim porazom od 1-0, s obzirom na našu superiornu igru ​​tijekom svih 90 minuta i nekoliko izvrsnih prilika za postizanje pogotka. Uz dominaciju na terenu i odličnu igru ​​naši mladi nogometaši su i oštećeni, dva čista jedanaesterca nisu dosuđena u našu korist.

Jedini cilj u današnjem susretu bio je rad Veselovski u 66. minuti susreta. U prvom dijelu sudac nije dosudio čisti prekršaj Dimitar Todorovski u protivničkom šesnaestercu pri rezultatu 0:0.

U drugom dijelu, Kristijan Maleski našao u izglednoj prilici, ali je bio nepropisno povučen za ruku protivničkog igrača. Još jedna situacija u kojoj nije dosuđen čisti penal protiv Makedonije. Mlada makedonska reprezentacija je u ovom susretu propustila nekoliko izvanrednih prilika za postizanje pogotka preko Kalkana, Krstevskog, Angelova.

Makedonija U21: Dimitrievski, Despotovski, Fetai, Stojčevski, Feta, Nikolov, Ramadani, Todorovski, Kalkan, Ilievski.