ХОРОР ВО КУЌАТА НА ЦЕЦА: Провалник останал со денови во подрумот, повторувал морничави зборови – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

ХОРОР ВО КУЌАТА НА ЦЕЦА: Провалник останал со денови во подрумот, повторувал морничави зборови

Случајот го пријавиле соседи кои забележале дека непознат човек се шета низ дворот и потоа влегува во подрумот.

Во куќата на Цеца во Кипар е уапсен маж, кој бил пронајден како се крие во нејзиниот подрум и немал намера да излезе.

Кога дошла полицијата, тој повторувал дека е нејзин сопруг. Случајот го пријавиле соседи кои забележале дека непознат човек се шета низ дворот и потоа влегува во подрумот.

Тој се противел на апсењето и велел дека Цеца е негова жена. Оние кои го познаваат за полицијата посветочиле дека се работи за психички нестабилна личност која и претходно била апсена поради провалување и депортирана во Србија.

Сега против него се води кривична постапка за ова дело, а тој стои на ставот дека живее во таа куќа и дека е таен сопруг на пејачката.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close