ХОРОР ВО ЈАПОНИЈА: Автомобил покоси деца на улица (ВИДЕО) – Слободен печат
ВестиПланета

ХОРОР ВО ЈАПОНИЈА: Автомобил покоси деца на улица (ВИДЕО)

Во сообраќајка која се случила во јапонскиот град Отсу, 15 лица се повредени откако автомобил рано утрово влетал во група деца од две до три години.

Четири деца без свест се пренесени во болница и тие се во критична состојба.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close