ХОРОР ВО ГЕРМАНИЈА: Петмина тинејџери силувале девојка, меѓу нив и 12-годишни момчиња – Слободен печат
ВестиПланета

ХОРОР ВО ГЕРМАНИЈА: Петмина тинејџери силувале девојка, меѓу нив и 12-годишни момчиња

Полицијата во петокот навечер привремено притворила тројца 14-годишни момчиња и двајца 12-годишни момчиња.

Во германскиот град Милхајм петмина тинејџери се обвинети дека силувале 18-годишна девојка, пренесува Гардијан.

Полицијата во петокот навечер привремено притворила тројца 14-годишни момчиња и двајца 12-годишни момчиња, под сомнение дека сториле „сериозно сексуално злосторство“.

18-годишната девојка по силувањето била принудена да биде пренесена во болница, бидејќи, како што е соопштено, таа била жртва на „екстремно насилство“.

Сите осомничени момчиња биле суспендирани од училиште.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close