Хипнотизиран: Саша Поповиќ се загледа во задникот на Јелена Карлеуша како да не видел!(ФОТО)

Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во интересен комбинизон, кој ја истакнуваше нејзината совршена фигура.

Се разбира, тоа го забележал и Саша Поповиќ, а Карлеуша тоа го сподели со своите обожаватели на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

👊🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Таа објави фотка на која може да се види хипнотизираниот Поповиќ како го гледа нејзиниот задник.

 

View this post on Instagram

 

🙊

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Верувам ќе се согласите дека директорот на „Гранд“ имал што да гледа пред себе…

Прочитајте и...  Јелена и Северина во иста облека, но проценете на која подобро и стои! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат