8 C
Скопје

Хари Стајлс признал дека би бил во љубовна врска со жени – генерација на мајка му!

Популарниот пејач Хари Стајлс е познат по тоа што сака постари жени, а тоа го признал во едно интервју од почетокот на неговата кариера.

 

Instagram
Instagram

Поранешниот член на групата „ One Directon“,  признал во едно интервју од 2012 година, кое го дал кога имал само 18 години, дека излегува со која било дама без разлика на возраста, само да не биде постара од мајка му, но може да биде нејзина врсничка.

Instagram
Instagram

На прашањето „Која е горната граница за возраста на вашиот потенцијален партнер“, пејачот тогаш одговорил:

„Секоја жена постара од мајка ми Ана, која има 43 години“.

Instagram
Instagram

За пејачот уште тогаш се зборуваше дека е во љубовна врска со Натали Имбруглија, која во тоа време имаше 37 години.

Прочитајте и...  Кристина Бошнакова ни препорачува: Израдувајте ги најблиските со превкусен колач од чоколадо и шумско овошје

Сепак, се чини дека неговиот вкус за жени постари од него не е многу променет од 2012 година. Хари беше викендов виден на свадбата на неговиот агент, на ранчот Сан Исидро во Монтезит, рака под рака со Оливија Вајлд, која е 10 години постара од него.

Поврзани вести

„Се чувствував виновен и длабоко посрамотен“: Ентони Хопкинс призна зошто му се препуштил на алкохолот

Слободен печат

ВИДЕО | Сон на секој што чува домашно милениче и нема двор: Лола е куче што користи нокшир!

Слободен печат

Лесно влегуваат во долгови и не знаат за доста: Овие 5 хороскопски знаци се најголемите трошаџии

Слободен печат

ФОТО | Ги извлекле нивните среќни броеви на лотарија за „џек – пот“, а Рејчел и Лиам не го уплатиле добитното ливче!

Слободен печат

Богатата наследничка во долгови: Тамара во 2020 година загубила милиони!

Слободен печат

ФОТО: Максимализам, новиот популарен тренд во уредување на домот

Слободен печат

Остави Коментар