Хари повторно на удар на медиумите: Меган му зборува, тој ја игнорира (ВИДЕО)

Јавноста повторно го заврте вниманието кон кралскиот пар принцот Хари и Меган Маркл кои со своето однесување во јавноста предизвикуваат чудење.

Тие биле присутни на бејзбол натпреварот на Њујорк Јенки, кога Меган започнала да му се обраќа на својот сопруг, но тој воопшто не и обрнал внимание.

Тој повеќе сакал да разговара со својот пријател, а Меган останала да го чека одговорот од својот сопруг, не безуспешно, тој ја игнорирал.

Претходно папараците го уловија кога принцот Хари на терасата во Бекингемската палата луто и нареди на војвотката, а Меган за малку не се расплака.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=Pmb7aqm6qcw

Прочитајте и...  Терминатор вежба, Лулу го набљудува - Шварценегер не може да се оддели од своето магаре (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат