17 C
Скопје

Хали Бери открива: Мојот прв бакнеж беше со девојка

Оскаровката Хали Бери во седмата емисија од серијалот „Bad & Blooshy“ која ја снима со нејзината пријателка, модната стилистка Линдзи Флоренс, откри дека нејзиниот прв бакнеж бил со девојка.

Имав момче, се викаше ЛаШан Бојд и сакав да искусам француски бакнеж со него, па затоа побарав помош од мојата најдобра пријателка“, се присетува Бери.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

Таа дојде кај мене дома и се бакнувавме околу половина час. Буквално ми покажа што е француски бакнеж. Следната вечер го бакнав ЛаШон Бојд“, вели Хали. Кога Флоренс ја праша кој бакнеж бил подобар, актерката сепак кажа ЛаШон.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

Бери го одбележа Денот на вљубените објавувајќи видео на својот инстаграм-профил на кое заводливо танцува со своето момче, музичарот Ван Хант.

Прочитајте и...  Први прогнози: Фаворитот за Евросонг сè уште нема објавено песна

Веста за нивната романса се откри во септември, кога извор за списанието „People“ потврди дека се забавуваат неколку месеци и дека музичарот веќе ги запознал нејзиниот 7-годишен син Мацео-Робер и 12-годишната ќерка Нахла.

Отткогаш тие уживаат во меѓусебното друштво и веќе не ја кријат својата врска.

Поврзани вести

Овошје и зеленчук богати со калиум, минерал важен за здраво срце

Слободен печат

ВИДЕО | Принцот Хари искрено во шоуто на Џејмс Корден: „Го направив она што секој сопруг и татко би го направил – морав да го одведам семејството оттаму“

Слободен печат

Ивана Хаџиевска, историчарка и истражувач: Какво е значењето на „Македонка“ – првото женско списание во Македонија

Ј.К.Д

Адвокатката на таткото на Бритни Спирс: „Тој е загрижен, ѝ го спаси животот, а луѓето погрешно разбраа сè“

Слободен печат

ВИДЕО | Потресната судбина на малата хероина од „Дара од Јасеновац“: Има само 13 години, станува во 6 часот, храни добиток, а мајка ѝ ги напуштила пред шест години

Слободен печат

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО | Објавена снимката од кражбата на кучињата на Лејди Гага: Се слушаат истрелите и како нејзиниот чувар бара помош

Слободен печат

Остави Коментар