Хали Бери го промени имиџот: Со оваа слика го откри новиот детаљ (ФОТО)

Холивудската актерка на премиерата на новиот филм прошета со нова фризура.

Хали Бери (52) со години ја негува pixie фризурата, која од време на време ја освежуваше со прамени, избричени делови и со асиметричност. Но, сега се одлучи за поголема промена.

Имено, холивудската актерка на премиерата на својот нов филм “John Wick: Chapter 3 – Parabellum” се појави со нов детаљ на фризурата.

Со оглед на тоа дека cathy детаљот беше близу до вратниот дел, тој беше забележан откако актерката се заврте со грбот.

profimedia

Подоцна на Инстаграм се појави фотографија на која креативниот детаљ се гледа целосно, а станува збор за дело на фризерот на актерката, Охре Клипатрик.

Прочитајте и...  Ќерката на познатата ѕвезда од „Беверли Хилс“ е вистинска убавица - Има 18 години и неодоливо потсетува на мајка и! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат