ГУСТА БРАДА, ШТИКЛИ И ФУСТАН: Вака се појави познатиот водител на црвен тепих (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

ГУСТА БРАДА, ШТИКЛИ И ФУСТАН: Вака се појави познатиот водител на црвен тепих (ФОТО)

На некои тоа им се допаднало и добил позитивни критики, но имало и негативни коментари.

На доделувањето на 71. Primetime Creative Arts Emmy Awards, најмногу внимание привлече екстравагантниот фризер и водител, Џонатан Ван Нес.

Тој на црвениот тепих се појави во фустан, оставајќи ги сите во шок. На некои тоа им се допаднало и добил позитивни критики, но имало и негативни коментари.

Џонатан носел и високи потпетици со платформа, без воопшто да се сопне.

фустан водител
Фото Профимедиа

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close