Груевски во друштво на згодна бринета со длабоко деколте (ФОТО) – Слободен печат
ВестиВи ПрепорачувамеМакедонија

Груевски во друштво на згодна бринета со длабоко деколте (ФОТО)

Овојпат Груевски е забележан во друштво на згодна бринета со длабоко деколте.

Поранешниот македонски премиер и азилант Никола Груевски, кој моментално се наоѓа во Унгарија, постојано го привлекува медиумското внимание.

Овојпат Груевски е забележан во друштво на згодна бринета со длабоко деколте.

Фотографијата била направена за време на бизнис забава во Будимпешта.

Со кого се дружи Груевски во Будимпешта? (ФОТО)

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close