Градник не и треба: Луна Џогани во црвен фустан со деколте до папок (ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Градник не и треба: Луна Џогани во црвен фустан со деколте до папок (ВИДЕО)

Таа нема срам да покаже со какви атрибути располага!

Популарната Луна Џогани по кој знае кој пат ги покажа своите бујни гради, а овојпат во фустан со предлабоко деколте.

Пејачката облекла провокативен фустан и се снимала пред огледалото, а она што може да се забележи е дека деколтето и е скоро до папокот.

Таа го објави видеото на социјалните мрежи, а откако таа „вгради“ силиконски гради не престанува да носи провокативни комбинации на облека.

Погледнете:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close