Гори „волво“ во Чаир (ФОТО) – Слободен печат
Хроника

Гори „волво“ во Чаир (ФОТО)

Автомобил „волво“ се запали на улицата „Цветан Димов”, во скопската населба Чаир.

Автомобил „волво“ се запали на улицата „Цветан Димов”, во скопската населба Чаир. Како што извести Алсат, причината за пожарот сѐ уште не е позната. Автомобилот е со велешки таблички.

Фото: Алсат

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close