Ѓорѓе Балашевиќ преку видеопорака ѝ се обрати на јавноста: Имам една добра и една лоша вест! (ВИДЕО) - Слободен печат

Ѓорѓе Балашевиќ преку видеопорака ѝ се обрати на јавноста: Имам една добра и една лоша вест! (ВИДЕО)

Ѓорѓе Балашевиќ имаше операција на срцето и сега првпат ѝ се обрати на јавноста откако излезе од болница, во видеопораката што ја објави неговата ќерка Јелена Беба Балашевиќ.

„Имам две вести, една добра, една лоша. Добра вест е што не умрев, а лошата што тоа не е скок во височина, дека имаш три обиди, туку имаш неограничен број обиди“, се пошегува Балашевиќ.

„Бев четири дена во болница, не беше операција на отворено срце, само малку ме дотераа“, рече тој, па додаде:

„Докторите беа фер. Обично кога одам на доктор нешто ми вадат, сега првпат добив четири стентови. Рекоа дека ќе можам да трчам, јас не верувам. Не ме прашувајте дали сум добро, не можам да бидам добро, имам 100 години, ама се надевам дека ќе продолжиме таму каде што застанавме“, рече Балашевиќ.

🙂

Publiée par Beba Balasevic sur Lundi 9 décembre 2019

Прочитај повеќе

Научно е докажано дека со овој тип на мажи, жените почесто доживуваат оргазам!

Слободен печат

Шест причини поради кои вашето момче нема да се ожени со вас!

Слободен печат

Зарем сте виделе нешто поубаво од ова? Емили Ратајковски се разголи, а друштво ѝ прави егзотичната пријателка Џамеа (ФОТО/ВИДЕО)

Слободен печат

Само Јелена Карлеуша има храброст да се облече вака! (ФОТО)

Слободен печат

Даниел Крег едвај ја прифатил улогата за Џејмс Бонд!

Слободен печат

Природа или естетска хирургија? Руската Анџелина Џоли го маѓепса светот! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

10 + two =

Прочитај повеќе

Најжешката Македонка во сауна, по бикини и целата „свети“ (ФОТО)

Слободен печат

„Не сакам врска“: Сиа открила на кој музичар му понудила секс без обврски! (ФОТО)

Слободен печат

Колин Фарел се спрема за улогата на Пингвинот во Бетмен! (ФОТО)

Слободен печат

Тамара Тодевска водителка на MAC: „Очекуваме спектакл, ја славиме музиката и различноста“

Слободен печат

Хит во најава: Александар Тарабунов – Тара ја претстави својата нова „SEÑORITA“

Слободен печат

Зошто храната што „крцка“ ни е повкусна?

Слободен печат