Горан Пандев: „Ти си нашиот живот, среќен роденден љубов моја!“ (ФОТО)

Нашиот најдобар фудбалер на сите времиња, Горан Пандев денеска има посебна причина да слави. Неговата ќеркичка Ана полни четири години.

Популарниот Пандев на својот профил на Инстаграм сподели селфи-фотка на која позираат со Ана, а како коментар под неа пишува:

– Ти си нашиот живот. Среќен роденден љубов моја!

Инаку Горан е татко на три деца. Највозрасниот Филипо, Ана и малечката Софија.

 

View this post on Instagram

 

SEI LA NOSTRA VITA…..BUON COMPLEANNO AMORE MIO❤️❤️❤️🎉🎉

A post shared by Goran Pandev (@goranpandev19) on

Прочитајте и...  Солен пилинг за лице и тело кој ќе ви подари младешка и негувана кожа - Направете го сами!

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат