ГОЛИ ДЕВОЈКИ И ЧУДНИ ГОСТИ: Кралот на Инстаграм приреди несекојдневна журка – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

ГОЛИ ДЕВОЈКИ И ЧУДНИ ГОСТИ: Кралот на Инстаграм приреди несекојдневна журка

Американската интернет-ѕвезда Ден Близеријан приреди несекојдневна журка по повод Денот на марихуаната.

Американската интернет-ѕвезда Ден Близеријан приреди несекојдневна журка по повод Денот на марихуаната.

Покрај разголените девојки, имаше и уште еден неочекуван гостин. Во прашање е припитомена гризли-мечка. На Инстаграм тој објави снимка како ја храни мечката. За кратко време успеа да собере 9,2 милиони прегледи.

Но, не сите беа воодушевени. Имаше многу бесни коментари од активистите за права на животните кои сметаат дека популарната инстаграм-ѕвезда наместо да ја злоупотребува за журка, требало да помогне мечката да биде соодветно згрижена.

View this post on Instagram

When your girls hungry

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close