Големи колони за влез во Србија (ФОТО) – Слободен печат
Ваш агол

Големи колони за влез во Србија (ФОТО)

На граничниот премин Табановце денеска повторно гужва. Наши читатели ни испратија фотографии од колоните возила кои скоро 2 часа чекаат за влез во Србија.

Слободен печат
Слободен печат
Слободен печат

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close