ГОЛЕМА НЕСРЕЌА: Оваа снимка ќе ви покаже зошто треба да возите ВНИМАТЕЛНО (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) – Слободен печат
ВестиПланета

ГОЛЕМА НЕСРЕЌА: Оваа снимка ќе ви покаже зошто треба да возите ВНИМАТЕЛНО (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Камерата снимила несреќа која ги потресе луѓето кои биле во близина, а и корисниците на социјални мрежи.

Мала грешка на пат може да ве чини живот, затоа возете внимателно и пазете за ситуации како оваа да не се повторат.

Камерата снимила несреќа која ги потресе луѓето кои биле во близина, а и корисниците на социјални мрежи.

Додека еден возач на мотор сакал да изведе акробација со возилото и да го вози моторот само на едно тркало, друг мотор идел од спротивниот правец, па тој изгубил рамнотежа и настанала кобна ситуација.

За среќа, иако на прв поглед изгледа дека се работи за сериозна несреќа, двајцата, како што гледаме на снимката, останале свесни, но со очигледни повреди.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close