Голата Марија покриена со 4.500 кристали (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Голата Марија покриена со 4.500 кристали (ФОТО)

Сликите се дел од нејзината најнова песна насловена како „Најдобрата“, што треба многу скоро да биде и официјално промовирана.

Бугарската поп-дива знае дефинитивно како да предизвика и да привлече внимание.

Неодамна таа сподели неколку еротски фотографии, направени од фотографот Георги Малев, на кои таа е покриена со 4.500 „Swarowski“ кристали.

Сликите се дел од нејзината најнова песна насловена како „Најдобрата“, што треба многу скоро да биде и официјално промовирана.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close