Годините не и можат ништо: Северина изгледа како тинејџерка! (ВИДЕО) - Слободен печат

Годините не и можат ништо: Северина изгледа како тинејџерка! (ВИДЕО)

Северина со утрешниот концерт во родниот Сплит ќе ја започне својата четврта регионална турнеја „The Magic Tour“ која би требала да ги надмине сите досегашни.

По саботниот концерт во Сплит, во кој пробите се одвиваат уште од почетокот на неделата, магичната ноќ ќе продолжи и во Белград, Загреб и Љубљана.

Инаку, Северина неодамна се пожали дека морала да оди на физикална терапија поради болки во нозете, но се чини дека третманите вродиле со плод, бидејќи видеото и фотографиите од нејзините проби покажуваат дека пејачката е во завидна форма.

Сите коментираа Севе изгледаш како тинејџерка.

Прочитај повеќе

Пакистанскиот Хулк бара жена, но мора да има барем 100 килограми! (ВИДЕО)

Слободен печат

Синот на Памела Андерсон ја даде првата изјава за свршувачката на мајка му со 22 години повозрасниот маж!

Слободен печат

Роберт Де Ниро: Како тинејџер бил член на италијанска банда, а подоцна се прославила со улогите на мафијаш

Слободен печат

Проклетство, болест, несреќа: Пет култни филмови кои можеле да не бидат снимени! (ВИДЕО)

Слободен печат

Гледачите уверени дека водителката испуштила гасови – Не се обиде ни да го сокрие тоа! (ВИДЕО)

Слободен печат

Почина легендарниот комичар Тери Џонс од „Монти Пајтон“

Слободен печат

Остави Коментар

seventeen − four =

Прочитај повеќе

СЕ ПОРОДИ СЕКА АЛЕКСИЌ: Пејачката му го даде името на синот по крстителот на Исус Христос! (ФОТО)

Слободен печат

По овој лик од серијата „Сексот и градот” сите лудувавме – Денес има 48 години и изгледа како милион долари! (ФОТО)

Слободен печат

Светски чуда кои ги привлекуваат туристите, а ги збунуваат научниците (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Откриено што работи Меган Маркл во Канада, а еве како се нарекува себеси (ФОТО)

Слободен печат

На нејзиното лице се гледа само болка: Селма Блер (47) сè потешко ја поднесува подлата болест (ФОТО)

Слободен печат

Грк кој спиел со над 4.000 жени предупредува: Тоа нема да ве исполни!

Слободен печат