Го запали Инстаграм: Секси новинарка вежба на шипка (ВИДЕО) - Слободен печат

Го запали Инстаграм: Секси новинарка вежба на шипка (ВИДЕО)

Една од најубавите спортски новинарки Дилета Леота која мами воздишки кај машката популација, овој пат го запали Инстаграм. Леота пред извесно време ги разочара навивачите на Наполи кои бараа да им ги покаже градите, но сега ги честеше своите следбеници на Инстаграм.

Таа на својот профил постави видео на кој покажува како вежба на шипка со што ги збудале машките следбеници.

 

Прочитај повеќе

Салах знае зошто Ливерпул не го победи Јунајтед! (ВИДЕО)

Слободен печат

Дончиќ одличен во дербито на Западот! (ВИДЕО)

Слободен печат

Минијатурно бикини, алкохол и жешки пози: Меган Маркл каква што не сте ја виделе досега! (ФОТО)

Слободен печат

Британската ријалити ѕвезда го смени личниот опис со пластичните операции! (ФОТО)

Слободен печат

Гола нога, шлиц до колкови, а градите „кипат“! Карлеуша во оваа комбинација би го „стопила“ и најголемиот снег! (ФОТО)

Слободен печат

Гостивар непријатно го изненади шампионот МЗТ Скопје

Слободен печат

Остави Коментар

three × 3 =

Прочитај повеќе

Португалија е новата ракометна сензација во Европа

Слободен печат

Ким Кардашијан ги шокираше фановите со големината на својата бања! (ФОТО)

Слободен печат

ПОВТОРНО Е ЖЕШКА: Ана Николиќ се соблече и покажа дека има се што секоја жена го посакува (ФОТО)

Слободен печат

Официјално: Ешли Јанг нов играч на Интер! (ФОТО)

Слободен печат

Мексиканската Барбика ја засени познатата водителка за временска прогноза! (ФОТО)

Слободен печат

Следниот агент 007 нема да биде жена: Може да биде било која боја, но ќе биде машко!

Слободен печат