Го замени Бредли Купер за него: Ирина ужива во друштвото на овој маж! (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Го замени Бредли Купер за него: Ирина ужива во друштвото на овој маж! (ФОТО)

Насмеаната Ирина ужива во друштвото на овој маж после ревијата на Барбери.

Ирина Шајк и Бредли Купер ја прекинаа својата врска во јули, а светски познатата манекенка е видена неколку пати во друштво на мистериозни мажи, па така се шушка дека е спремна за нова љубов. Најновите фотографии брзо го обиколија светот откако насмеаната Ирина беше забележана како ужива во доброто друштво после ревијата на Барбери.

Меѓутоа, сепак станува збор за Рикардо Тиски, дизајнер со кого повеќе пати има соработувано и со кој не е романтично поврзана.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close