Го прашаа Аца Лукас што мисли за кавгата помеѓу Цеца и Јелена, еве што одговори! (ФОТО)

Српскиот пејач Аца Лукас (52) е голем пријател со Цеца Ражнатовиќ, а како што изјавил, иако сега не е толку близок со Јелена Карлеуша, смета дека таа е добар човек, а за кавгата меѓу нив две вели дека е бесмислена.

Аца низ насмевка изјавил дека од помирувањето помеѓу Цеца и Јелена би имал повеќе корист, отколку сега кога тие две не се во добри односи.

Фото: Инстаграм

– Искрено, јас би сакал да се смират. Дури тоа би било добро за нив две (се смее). Некако, вестите за нивните одења на суд поминуваат покрај нас, не се веќе интересни. Мислам дека би била спектакуларна приказна ако се смират сега – започнал да зборува Лукас за српски Телеграф.

Прочитајте и...  Поранешниот ангел на Викторија Сикрет позираше гола за насловната на „Вог“: Ирина Шајк во „жешко“ издание! (ФОТО)
Фото: Инстаграм

Пејачот го прашале дали „вмешал“ прсти за тие две да се смират, а тој кажал дека ќе ги повика двете во емисија да гостуваат кај него, но дека нема да инсистира да се смират.

Поврзани вести

Бритни бара 100 чизбургери, Том Круз 50 танги, а Менсон ќелава проститутка: Лудите барања на холивудските ѕвезди!

Слободен печат

Што треба да јадете по вежбање: Храна за обновување на мускулите

Слободен Печат

Како Старите Грци се справувале со депресијата и со анксиозноста

Слободен печат

Научниците открија колку долго коронавирусот се задржува на кожата

Слободен печат

Дневен хороскоп за 24 октомври 2020: На Јарецот нема да му недостига страст, а Бикот конечно ќе мрдне од мртвата точка

Слободен Печат

ВИЦ НА ДЕНОТ: Мерки

Слободен печат

Остави Коментар