Го изгустира, па го откачи! Супермоделот го остави 23 години помладиот дечко по само четири месеци (ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Го изгустира, па го откачи! Супермоделот го остави 23 години помладиот дечко по само четири месеци (ВИДЕО)

Пејачот повеќе не и бил интересен на Наоми.

Супермоделот Наоми Кембел (48) ја заврши љубовната романса со 23 години помладиот британски пејач Лиам Пејн (25), по само четири месеци врска.

„Лиам и Наоми одлично се согласуваа и забавуваа додека беа заедно, често се смееа, но едноставно не им беше судено. Ќе останат пријатели, ништо не си замеруваат еден на друг“ – открива извор близок на манекенката.

Во меѓувреме, порталот Sun објави дека вистинската причина за раскинувањето е тоа што пејачот повеќе не и бил интересен на Наоми.

„Таа повеќе не е загреана за Лиам, едноставно речено и здосади“, изјави извор за овој британски портал.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close