Ги заборавивте овие чизми? Тие повторно се враќаат ѝ се апсолутен хит! (ФОТО)

Ќе ве израдува веста дека чизмите со полна пета повторно се враќаат на модната сцена. Освен што во нив нозете изгледаат повити и подолги, многу се поудобни од класичните потпетици, па од таа причина многу жени ги обожаваат.

Многу трендови доживеаја враќање на модната сцена сезонава, па така им дојде редот и на платформите. Овој модел ќе доминира во текот на следната година.

Уште една добра работа кај овој тренд е тоа што може да се носат речиси со се’. Одлично изгледаат во комбинација со фармерки, но и со поелегантни фустани.

Многу дизајнери го сместиле токму овој удобен модел чизми во своите колекции.

Во тренд се како плитките, така и длабоките модели.

Прочитајте и...  Внесете свежина во спалната - Еве како повторно да ја разгорите страста помеѓу вас и вашиот партнер

Прочитај повеќе

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат

Шерон Стоун го покажа скриениот талент: Сликата која ја наслика ги воодушеви сите (ФОТО)

Слободен печат