4 C
Скопје

Ги покажаа ОБЛИНИТЕ во коцкесто бикини (ФОТО)

Хрватската пејачка и писателка Нивес Целзиус (37) одлучила да побегне од Загреб и неколку дена да се одмори.

Се упатила на Истра кај нејзината пријателка Ивана Кнол (26), најстрасната навивачка на хрватската фудбалска репрезентација.

Instagram

Нивес и Ивана прво се одлучиле на „zip line“, а потоа некое време поминале во базенот каде што една со друга се хранеле со грозје.

Instagram

Најголемо внимание привлекоа фотографиите на кои девојките позираат во исти костими за капење во знакот на хрватската фудбалска репрезентација

.

Поврзани вести

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Остави Коментар