ГИ ФОТОГРАФИРАЛА ДЕЦАТА, А КОГА ЈА ВИДЕЛА СЛИКАТА СЕ СКАМЕНИЛА: Нејзиниот најголем кошмар станал РЕАЛНОСТ

Иако е уверена, дека во моментот на фотографирање на своето семејство, на тоа место немало никој друг, на фотографијата зад нејзиниот син се гледа лице на уште едно дете.

Британката Лора Вотсон од Њукасл силно се шокирала кога по одреден период подобро погледнала на фотографијата која ја направила за време на излетот на кој била со своето семејство.

Лора, на излетот во шума, ја фотографирала својата ќерка (15), синот (9) и внукот (16) додека се качувале на дрво, но по извесно време отрила дека на фотографијата се наоѓа уште една особа.

Иако е уверена дека во моментот кога сликала, на тоа место немало никој друг, на фотографијата зад лицето на синот забележала лице на уште едно дете.

Прочитајте и...  Експрес кифли: Брзо и вкусно, нема да можете да им одолеете!

Како што вели, дотогаш не верувала во духови и паранормални активности, но таа фотографија и го променила мислењето.

– Ова е многу необично и сите сме преплашени. Ќерката и јас не можевме да заспиеме, бидејќи се плашевме. Сопругот работеше ноќна смена и бевме сами, а се исплашивме и дека „тоа“ не следело до дома. Луѓето на Фејсбук ми пишуваа дека се молат за нас – рекла Лора.

Исто така, преплашената жена кажа дека многумина ја обвинуваат за фотошоп, но таа тврди дека не знае како да ракува со алатката. Некои луѓе сметаат дека тоа е дух на момчето кои се удавило во близина на локацијата пред неколку години.

Прочитај повеќе

Две години ги избегнуваше медиумите поради уништеното лице: Познатата актерка е свесна дека претерала со операциите! (ФОТО)

Слободен печат

Гореше стан на вториот кат, три храбри момчиња се искачија и го спасија старецот од сигурна смрт (ВИДЕО)

Слободен печат

Ќерката на познатата ѕвезда од „Беверли Хилс“ е вистинска убавица – Има 18 години и неодоливо потсетува на мајка и! (ФОТО)

Слободен печат

НЕ НИ ПРОБУВАЈТЕ: Жените во овие три хороскопски знаци не можете да ги надмудрите

Слободен печат

Том Круз поради „Невозможна мисија“ гради „Корона-фри“ село: Луѓето на снимање ќе влегуваат преку „балони“

Слободен печат

Направете си комплетен пилинг барем еднаш неделно – Најдобрите домашни пилинзи за вашето тело (РЕЦЕПТИ)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Најплатената славна личност за 2020 – Заработила многу повеќе од Роналдо, Федерер и Меси заедно (ФОТО)

Слободен печат

Како да го проверите квалитетот на прашокот за перење кој го користите?

Слободен печат

Колку се богати жените околу Трамп? Пари од моделинг, брендови и разводи – МНОГУ! (ФОТО)

Слободен печат

Многу важни правила за среќно семејство – Внесете благосостојба и љубов во домот уште денес!

Слободен печат

Канје Вест ќе го плати школувањето на ќерката на Џорџ Флојд

Слободен печат

Не поставувајте сами дијагноза – Еден од најголемите митови за високиот притисок

Слободен печат