Георгина: Не е лесно да се биде со Роналдо - Слободен печат

Георгина: Не е лесно да се биде со Роналдо

Георгина Родригез, атрактивната девојка на еден од најдобрите фудбалери на денешницата, откри дека воопшто не е лесно да се биде заедно со позната личност, но ништо не би менувала во животот.


– Не е лесно да се биде со некој кој е толку славен и популарен како Кристијано Роналдо, но не би го менувала за ништо на светот. Тоа што го чувствувам за него и посилно од се. Заедно сме полилни и помеѓу нас има голема љубов. Меѓутоа заведувањето во врската е исто така важно. Секогаш спијам во секси долна облека бидејќи мене ми е романтично, а вашиот човек ќе го направи среќен – изјави Георгина за „Сан“.

Таа откри како се запознаа со фудбалерот.
– Прв пат се видовме на промоција на Гучи каде работев на продажба на артикли. Неколку денови подоцна се сретнавме на промоција на уште еден познат бренд и тогаш за прв пат започнавме разговор. Тоа беше љубвов на прв поглед – открива Георгина.

Прочитајте и...  Стартни постави за ЛШ: Клоп офанзивно во Мадрид

Прочитај повеќе

Атлетико го најде лекот за Ливерпул, Халанд е вистинско фудбалско чудо

Слободен печат

Тенисот на Федерер е најубав за гледање, но Ѓоковиќ е најдобар на сите времиња

Слободен печат

Агаси дури четири пати беше допингуван и сетоа тоа беше заташкано

Слободен печат

Стартни постави за ЛШ: Клоп офанзивно во Мадрид

Слободен печат

Борусија Дортмунд го потврди трансферот на Џан

Слободен печат

Лотито: Сите сакаат да се прекине монополот на Јувентус

Слободен печат

Остави Коментар

дванаесет + 3 =

Прочитај повеќе

Два порази на ракометните надежи на Медитеранските игри

Слободен печат

Ѓоковиќ: Подготвен сум за најдобрата сезона во кариерата

Слободен печат

Ливерпул ја користи кризата кај Сити, сака да ангажира две ѕвезди

Слободен печат

Реал е виновникот за казната на Манчестер сити?!

Слободен печат

Бразилецот Рејнер до 2026 година во Реал Мадрид! (ВИДЕО)

Слободен печат

Нов голем удар за Жозе Мурињо и Тотенхем

Слободен печат