Генералниот секретар на СДСМ рипна во тавче – Слободен печат
ВестиМакедонија

Генералниот секретар на СДСМ рипна во тавче

Генералниот секретар на СДСМ и поранешен министер за земјоделие Љупчо Николовски ја побарал за жена својата девојка Андријана Јакимовска.

Таа на својот профил на Фејсбук од Порторож, Словенија, објави заеднички фотографии, како и слика од прстенот на раката.

Парот прима честитки од нивните пријатели на социјалните мрежи.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close