Футуристичка сексуална играчка: На секој маж ќе му биде достапна омилената ПОРНО ГЛУМИЦА

Ова би можело да стане иднина на човештвото, барем на оној романтичниот дел од човечките животи.

Виртуелниот систем на технолошката компанија од Сан Франциско се состои од интеракција во реално време со живописни виртуелни ликови. Тие живописни ликови би биле познати порно глумици.

Системот наменет за возрасни се состои од два дела – сет кој се става на главата низ кој мажите можат да ги гледаат дигиталните реакции на реалните порно ѕведи и електорнична секси играчка која се придвижува согласно со акцијата на видеото.

Од компанијата тврдат дека оваа комбинација овозможува врвно сетилно искуство.

Indiegogo
Indiegogo

„Ние имаме предност во нашиот систем на вештачка интелигенција која ќе го знае името на корисникот, навиките, што сака или не сака. Нема да биде можно да се разликува што е стварно, а што не е“, објаснуваат од компанијата.

Прочитајте и...  Налутен татко му пратил писмо на момчето што ѝ ја „украло“ невиноста на ќерка му

И додека главата на мажот е сосема нурната во сексуални фантазии во виртуелната реалност скроена само за него, неговата „долна глава“ е вметната во нешто што се вика „Core“ (јадро), кого го контролира вештачка интелигенција која со сензорите ја контролира длабочината, брзината, ритамот и температурата.

„Играчка која има телесна температура ја прави сета работа. Тоа е она по што ова е вистинската работа“, објаснуваат од компанијата.

Прочитај повеќе

Две години ги избегнуваше медиумите поради уништеното лице: Познатата актерка е свесна дека претерала со операциите! (ФОТО)

Слободен печат

Гореше стан на вториот кат, три храбри момчиња се искачија и го спасија старецот од сигурна смрт (ВИДЕО)

Слободен печат

Ќерката на познатата ѕвезда од „Беверли Хилс“ е вистинска убавица – Има 18 години и неодоливо потсетува на мајка и! (ФОТО)

Слободен печат

НЕ НИ ПРОБУВАЈТЕ: Жените во овие три хороскопски знаци не можете да ги надмудрите

Слободен печат

Том Круз поради „Невозможна мисија“ гради „Корона-фри“ село: Луѓето на снимање ќе влегуваат преку „балони“

Слободен печат

Направете си комплетен пилинг барем еднаш неделно – Најдобрите домашни пилинзи за вашето тело (РЕЦЕПТИ)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Најплатената славна личност за 2020 – Заработила многу повеќе од Роналдо, Федерер и Меси заедно (ФОТО)

Слободен печат

Како да го проверите квалитетот на прашокот за перење кој го користите?

Слободен печат

Колку се богати жените околу Трамп? Пари од моделинг, брендови и разводи – МНОГУ! (ФОТО)

Слободен печат

Многу важни правила за среќно семејство – Внесете благосостојба и љубов во домот уште денес!

Слободен печат

Канје Вест ќе го плати школувањето на ќерката на Џорџ Флојд

Слободен печат

Не поставувајте сами дијагноза – Еден од најголемите митови за високиот притисок

Слободен печат