Футуристичка сексуална играчка: На секој маж ќе му биде достапна омилената ПОРНО ГЛУМИЦА – Слободен печат
ЗабаваМагазин

Футуристичка сексуална играчка: На секој маж ќе му биде достапна омилената ПОРНО ГЛУМИЦА

И додека главата на мажот е сосема нурната во сексуални фантазии во виртуелната реалност скроена само за него, неговата „долна глава“ е вметната во нешто што се вика „Core“ (јадро), кого го контролира вештачка интелигенција.

Ова би можело да стане иднина на човештвото, барем на оној романтичниот дел од човечките животи.

Виртуелниот систем на технолошката компанија од Сан Франциско се состои од интеракција во реално време со живописни виртуелни ликови. Тие живописни ликови би биле познати порно глумици.

Системот наменет за возрасни се состои од два дела – сет кој се става на главата низ кој мажите можат да ги гледаат дигиталните реакции на реалните порно ѕведи и електорнична секси играчка која се придвижува согласно со акцијата на видеото.

Од компанијата тврдат дека оваа комбинација овозможува врвно сетилно искуство.

Indiegogo
Indiegogo

„Ние имаме предност во нашиот систем на вештачка интелигенција која ќе го знае името на корисникот, навиките, што сака или не сака. Нема да биде можно да се разликува што е стварно, а што не е“, објаснуваат од компанијата.

И додека главата на мажот е сосема нурната во сексуални фантазии во виртуелната реалност скроена само за него, неговата „долна глава“ е вметната во нешто што се вика „Core“ (јадро), кого го контролира вештачка интелигенција која со сензорите ја контролира длабочината, брзината, ритамот и температурата.

„Играчка која има телесна температура ја прави сета работа. Тоа е она по што ова е вистинската работа“, објаснуваат од компанијата.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close