Фудбалер фатен среде секс во тоалет

Волтолини и неговата девојка Џесика не можеа да се смират страстите и одлучија да си го дозволат задоволството на јавно место. Тие имаа секс во тоалетот на ноќен клуб, но не се надеваа дека ќе бидат „уловени“ од камерите.

Снимката веднаш стана хит на социјалните мрежи, поради што екипата која настапува во Серија Ц го суспендира својот голман поради недолично однесување на јавно место.

Снимката трае 15-тина секунди, а интересно е што Реџиана го суспендира Матео Волторини поради лошиот пример кој го прикажува во јавноста, но не и поради кршење на правилникот бидејќи имал секс со неговата девојка.

Интересно е што овој случај веќе е топ тема во јавноста бидејќи се замеша и обвинителството кое го бара авторот на снимката бидејќи ја ставил на интернет и на социјалните мрежи.

Прочитајте и...  Со Вардар ја освои Европа, Парондо номиниран за тренер на годината

Прочитај повеќе

Јунајтед слави, Конте го договори најголемото промашување

Слободен печат

Шокантната одлука на Меси предизвика бура, дали е време за преселба во Премиер лигата?!

Слободен печат

Ѓоковиќ доби неверојатен портрет на терен во Белград и им се обрати на колегите за УС Опен

Слободен печат

Гомез го напушти Манчестер јунајтед

Слободен печат

Зидан: Се надевам дека Меси ќе остане во Барса

Слободен печат

Ништо ново во Ф1: И натаму доминира Хамилтон!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Мурињо: Фудбалот оди во погрешна насока

Слободен печат

Таткото на Хабиб Нурмагомедов почина од коронавирус

Слободен печат

Ново засилување во Ливерпул доаѓа од Баерн!?

Слободен печат

Со Вардар ја освои Европа, Парондо номиниран за тренер на годината

Слободен печат

Затворен тренинг центарот на Клиперси поради коронавирус

Слободен печат

Од МЗТ се пресели во редовите на Галатасарај

Слободен печат