ФОТО+ВИДЕО | Нина Бадриќ старее ретроактивно: Кој би рекол дека има 49 години?

Пејачката Нина Бадриќ на нејзиниот инстаграм-профил сподели фотографии на кои позира во црвен фустан и го одушеви нејзините следбеници. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Нина, настапила во луксузен белградски хотел на забавата на пејачката и богата наследничка Данијела Кариќ и нејзиниот сопруг Иван Милеусниќ и од хотелот сподели необични фотки. Таа позира во … Продолжи со читање ФОТО+ВИДЕО | Нина Бадриќ старее ретроактивно: Кој би рекол дека има 49 години?