ФОТО|Најубавата жена на светот во непрепознатливо издание!

Познатата манекенка Бела Хадид (24) самоуверено шета по модните писти и бележи успеси во светот на модата, а нејзината убавина ги воодушевува не само славните дизајнери, туку и целиот свет.

Иако сме навикнати да ја гледаме на значајни настани што ги гледаме во врвни изданија, американскиот модел ужива во спортски и лежерни изданија во приватниот живот.

профимедиа

Еден од тие моменти по една фотосесија во Њујорк беше забележан од папараците.

Сепак, нејзиниот момчешки стил на облекување не наиде на ентузијазам кај нејзините обожаватели.

Таа се појави во широка облека и врзана коса, која била толку масна што оставала впечаток на мрсна коса, а лицето ѝ беше премногу бледо.

Прочитајте и...  Марина Туцаковиќ поминува низ хемотерапија – Искрено, не се чувствувам подобро!

Поврзани вести

Виц на денот: Глупост

Слободен печат

ФОТО: Ова е ќерката на Горан Бреговиќ, која ја доби со танчерка од Сараево

Слободен печат

ФОТО| Попопуларна и од познатите: Таа е првата личност која успеа да собере 100 милиони следбеници на ТикТок

Слободен печат

Расправа меѓу историчарите: Ако Камала Харис е „втора дама“, дaли нејзиниот сопруг ќе биде „втор господин“?

Слободен печат

Гест за почит: Ед Ширан донираше 10.000 фунти за болницата која се грижеше за неговата покојна баба

Слободен печат

Марина Туцаковиќ поминува низ хемотерапија – Искрено, не се чувствувам подобро!

Слободен Печат

Остави Коментар