-4 C
Скопје

ФОТО|Јелена Карлеуша ја остави јавноста без здив во жешко издание!

Јелена Карлеуша и овој пат ги изненади сите со својот провокативен стајлинг.

Пејачката постојано ја истакнува својата женственост, а овој пат доминираше во тесен црвен фустан со длабоко деколте и висок шлиц.

инстаграм

„Русокоса во црвен фустан може без вовед – но не и без телохранител“, напиша таа на фотографијата, а под неа доби лавина од позитивни коментари за нејзиниот изглед.

Прочитајте и...  Колку ќе трае имунитетот по вакцинацијата: Две години или доживотно?

Поврзани вести

Виц на денот: Ковид-19

Слободен печат

Се породи пред пет месеци, а веќе сака пак да забремени: Софи Тарнер сака големо семејство

Слободен печат

Бекута им одржа лекција на колегите: Можеби ќе останеме без пари, но настапите не се повредни од ниту еден живот!

Слободен печат

Детален месечен хороскоп за декември за Вага, Скорпија и Стрелец: Пред вас е убава иднина

Слободен печат

ВИДЕО: Ја има ЈК во природна големина! Ѕирнете во собата на фан на Карлеуша

Слободен печат

ФОТО: По гласините за врската со винарот Северина се огласи и откри кој ѝ го чува грбот

Слободен печат

Остави Коментар