Фотографии од летниот одмор: Северина позира во проѕирна летна тантела! (ФОТО)

Пред две недели, Северина објави дека е позитивна на коронавирусот и поради тоа одморот во Далмација мораше да го прекине за некои подобри времиња.

Наводно таа излегла од карантинот кој го поминала во Загреб, а сега со носталгија се присетува на опуштените денови на Јадранот – пренесува „Директно“.

Таму и настанале овие сензуални фотографии на кои позира од глава до пети во тантела, а кои сега ја здогледаа светлината на денот.

Погледнете:

Прочитајте и...  Кејти Холмс ужива во „скромниот“ начин на живот, заедно со своето ново момче (ФОТО)

Поврзани вести

Неколку причини зошто интелегентните луѓе не можат да бидат среќни!

Слободен Печат

Били Ајлиш повторно ја отвори најпопуларната дебата од 2015 година: Која боја се патиките? (ФОТО)

Слободен Печат

Адел ги остави без здив фановите со нејзиниот неверојатно тесен струк: Пејачката се пошегува на своја сметка! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Пронајдете го обликот на чанта, кој најмногу одговара на вашата фигура! (ФОТО)

Слободен Печат

Ова е вистинското име на српскиот „крал на белградското подземје“: Кристијан Голубовиќ продолжува да ги забавува гледачите!

Слободен Печат

Невообичаен симптом на коронавирусот кој лекарите се уште не можат да го објаснат!

Слободен Печат

Остави Коментар