1 C
Скопје

ВИДЕО: Емина Јаховиќ покажа што најмногу сака да прави во луксузниот дом во Истанбул

Емина Јаховиќ секогаш го привлекува вниманието на љубопитните следбеници што лојално ја следат нејзината долга и успешна кариера. 

Фото: Инстаграм

Овојпат, си доби многу комплименти за нејзиниот прекрасно уреден дом и начинот на кој го разубавува.

Инстаграм

Емина ја долови фантастичната атмосфера во нејзиниот дом во турскиот град Истанбул, а многумина коментираа дека погледот кон морето од терасата, е особено волшебен.

Токму поради тој поглед, таа најмногу ужива кога вежба во комфорот на својот дом.

Инстаграм

Убавата балканска пејачка со фановите откри и дека цвеќињата и се меѓу омилените нешта, како и дека сака да ги гледа во што поголем број во нејзиниот дом.

Прочитајте и...  ВИДЕО I Кој е наркобосот што денеска беше брутално изрешетан во Тирана: Бехар Суло Софиа бил бмешан во терористичка ќелија која подготвувала напад врз муџахедините кои се сместени во Албанија

Поврзани вести

Виц на денот: Глупости

Слободен печат

На денешен ден – 26 февруари

Слободен печат

Германски научници откриле радарска технологија која може да предвиди мозочен или срцев удар

Слободен Печат

ФОТО | „Што си се омажила ако знаеш дека тепа?“: Герила низ Скопје – #ШтоПравиМВР?

Ирена Трајкова

Дејвид Фостер и неговата сопруга Кетрин Мекфи станаа родители

Слободен Печат

ФОТО: Палома Фејт првите денови од мајчинството ги поминува во агонија

Слободен Печат

Остави Коментар