9 C
Скопје

ФОТО: Викторија со емотивна порака му го честиташе роденденот на својот син Бруклин

Викторија Бекам преку својот инстаграм – профил му го честиташе 22-от роденден на својот син Бруклин Бекам, каде објави фотографија од него од детството и истакна колку е горда на него.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @brooklynbeckham

„Пред 22 години, нашите животи се променија засекогаш. Најљубезна, најубава душа. Неверојатен син, брат и свршеник. Среќен роденден Бруклин. Те сакаме и сме многу горди на тебе затоа што стана добар човек“, напиша Викторија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)


Да потсетиме, по повод 21-от роденден на Бруклин минатата година и по повод неговото полнолетство, Викторија и Дејвид Бекам организираа голема, гламурозна прослава, за која, како што истакнуваат странските медиуми, одвоија вистинско мало богатство – дури 115.000 евра .

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @brooklynbeckham


Прославата беше организирана на семејниот имот на Бекамови, во англискиот Котсволдс. Меѓу гостите имаше бројни познати личности, како Кара Делавин, Елтон Џон и Гај Ричи.

Прочитајте и...  Пријанка Чопра со смела комбинација на доделувањето на БАФТА наградите

Поврзани вести

Дејвид Гета вљубен како никогаш досега: Ужива во љубовта со 25 години помладата Кубанка

Слободен Печат

13 намирници кои тироидната жлезда ги сака, и две што треба да ги избегнувате

Слободен Печат

Дневен хороскоп за 13 април: Животот е тркало, а вие денес ќе се уверите во тоа

Слободен Печат

Затвор

Слободен печат

На денешен ден – 13 април

Слободен Печат

Животна мантра за секој хороскопски знак: Следете го срцето, но „понесете“ го и вашиот мозок со вас!

Слободен печат

Остави Коментар