9 C
Скопје

ФОТО: Викториа Лоба ужива на Копаоник

Нашата пејачка, Викториа Лоба на својот инстаграм – профил објави прекрасни фотографии.

Instagram
Instagram

Овие празнични денови Викториа ги поминува во нашата соседна земја на Копаоник и ужива во зимските спортови.

Instagram
Instagram

Лоба објави мини  – галерија од зимската идила, а таа ја надополнува целата убавина на фотографијата облечена во ски – опрема.

Instagram
Instagram

Под фотографиите Лоба напиша: „Don’t worry, ski happy“.

Instagram
Instagram

Покрај скијањето, Лоба уживаше и во добра храна која ја сподели како стори објава.

Прочитајте и...  ФОТО | Цената на сите детали кои Меган ги носеше на интервјуто на деценијата: Еден е посебно драгоцен, а со тој ѝ одаде почит на починатата принцеза Дијана

Поврзани вести

Кратка историја за Меѓународниот ден на жената: Зошто го славиме 8 март?

Слободен Печат

Познатите личности јавно ја поддржаа Меган Маркл по интервјуто: Со тебе сме!

Слободен печат

„Твитер“ ќе им го олесни животот на своите корисници: Еве како ќе изгледа новатa опција

Слободен Печат

Принцот Филип ќе остане во болница по операцијата на срцето

Слободен печат

Не фрлајте сѐ во ѓубре: Искористете ги и лушпата и семката од авокадото, еве како…

Слободен печат

Бенкси повторно провоцира: На ѕид од затвор нацрта затвореник во бегство

Слободен печат

Остави Коментар