17.8 C
Скопје

ФОТО+ВИДЕО | Ирина Шајк позираше топлес и ги остави фановите без здив

Познатата руска манекенка Ирина Шајк неодамна повторно ги воодушеви обожавателите со фотографии и видеа на кои позира скоро целосно гола.

На серијата фотографии што ја објави на својот инстаграм-профил, Шајк имаше и такви на кои ги покрива градите само со рацете.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk)

На другите фотографии, 35-годишната манекенка заводливо гледа во камерата, исто како и на видеото што го сподели со своите скоро 15 милиони следбеници. Убавицата од Русија повеќе од една деценија владее на светската модна сцена, а се чини како воопшто да не старее…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk)

Шајк, која ја дели својата ќерка Лиа со актерот Бредли Купер, честопати остава малку на фантазијата на обожавателите со фотографиите на „Инстаграм“, а секоја објава воодушевува најмалку неколку стотици илјади луѓе.

Поврзани вести

Организирајте го домот: Задоложително ослободете се од нештата кои не ги користите

Слободен печат

Поради една причина Опра Винфри ја отфрли можноста да ѝ биде кума на Лилибет Дијана

Слободен печат

Конечно заедно: Тања Савиќ во прегратка со синовите

Слободен печат

Филмот „Супернова“ – Гаснењето на еден човечки живот како и гаснењето на ѕвездата, има еднакво вселенска димензија

Влатко Галевски

ФОТО | Болеста на Искра Донева не ѝ е пречка за нормален живот: Можат сè да ми одземат, но самодовербата е таа со која што можам одново сè да изградам

Мими Стојановска

Слатко од малинки: Подеднакво е корисно како свежите плодови

Слободен печат

Остави Коментар