ФОТО ВЕСТ: Скопје после дождот – Слободен печат
ВестиСкопјеФото на денот

ФОТО ВЕСТ: Скопје после дождот

По дождот во главниот град, се појави прекрасно виножито, а читателка на „Слободен печат“ до нашата редакција испрати неверојатни фотографии.

Фото: Ирена Ж.
Фото: Ирена Ж.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close