ФОТО | Ужива во љубовта: Били Ајлиш фатена како страсно се бакнува со 11 години постар музичар

Фото: Принтксрин - Инстаграм

Откако пред неколку дена се појавија снимките на пејачката Били Ајлиш (20) и пејачот Џеси Радерфорд (31), главниот вокал на „Neighbourhood“, фатени за рака и бакнувајќи се јавно ги „потврдија“ гласините.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish)


Били и Џеси во вторникот вечерта излегле на вечера во Лос Анџелес, а на пат кон ресторанот се бакнале, а папараците ги уловиле.

Били изгледаше посреќно од кога било додека одеше до нејзиниот автомобил со Радерфорд. Двојката застана неколку пати за да се бакнат пред да стигнат до автомобилот.

Ајлиш беше стилизирана во нејзиниот вообичаен стил, облечена во преголема јакна, која ја комбинираше со екстра широки панталони и карирани патики „Converse“.

Џеси исто така беше лежерно облечен во темно сина кошула со долги ракави, маица со бели риги, сиви панталони и едноставни бели патики.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish)


Ова беше нивна втора средба за многу кратко време. Само неколку дена претходно, двајцата беа видени како уживаат јадејќи тестенини во друг ресторанот.

Гласините за нивната романса започнаа минатата недела кога некој објави видео на „ТикТок“ од младата пејачка како излегува од „Куќата на ужасите“ во еден забавен парк држејќи се за рака со Џеси.

Почитуван читателу,

Нашиот пристап до веб содржините е бесплатен, затоа што веруваме во еднаквост при информирањето, без оглед дали некој може да плати или не. Затоа, за да продолжиме со нашата работа, бараме поддршка од нашата заедница на читатели со финансиско поддржување на Слободен печат. Станете член на Слободен печат за да ги помогнете капацитетите кои ќе ни овозможат долгорочна и квалитетна испорака на информации и ЗАЕДНО да обезбедиме слободен и независен глас кој ќе биде СЕКОГАШ НА СТРАНАТА НА НАРОДОТ.

ПОДДРЖЕТЕ ГО СЛОБОДЕН ПЕЧАТ.
СО ПОЧЕТНА СУМА ОД 60 ДЕНАРИ

Видео на денот