-1 C
Скопје

ФОТО: Тамара Тодевска стави нова тетоважа, овојпат не е стих од химната…

Многу очигледно е дека нашата позната пејачка Тамара Тодевска се „навлече“ на тетовирање.

Само пред неколку недели, таа беше тема број еден во нашата земја, откако во интервју за емисијата „Бекстејџ“ изјави дека ќе ја истетовира химната и тоа баш онаа строфа што ја заборави, а уште наредниот ден го исполни ветувањето.

Едни ѝ честитаа за храброста, а други пак сметаа дека тоа е уште еден нејзин лош потег.

Instagram
Instagram

Но, се чини дека тоа е веќе заборавено. Популарната пејачка вчера на својот профил социјалната мрежа Инстаграм објави „стори“  и се пофали дека има повторно има нова тетоважа.

Овојпат не е уште еден стих од химната, туку Тамара се одлучила за минималистичка тетоважа и на едната рака си истетовирала балонче. Какво ли приказна се крие зад новата тетоважа на нашата Тамара?

Преземено од Еспресо.мк

Прочитајте и...  Азија Арџенто со ново обвинение: Режисерот Роб Коен ме силуваше додека го снимавме филмот „Брзи и бесни“

Поврзани вести

Се сеќавате на момчето од „The Sixth Sense“? Видете како изгледа денес

Слободен Печат

Професор по имунологија: Една вакцина може да биде особено ефикасна во заштитата од новиот вид на коронавирусот

Слободен печат

Уникатно решение за бездомници во Германија: Капсули за спиење со соларно напојување

Слободен Печат

ФОТО: Лејди Гага и Полански се бакнуваат преку заштитни маска

Слободен печат

По аферата, гледаноста на шоуто на Елен Деџенерис нагло опадна: Дали Кели Кларксон ќе и го земе терминот?

Слободен печат

„Кога ќе најдете маж што издржува еден час во кревет, пратете ми го“: Сопругата на Дино Дворник со коментарот предизвика бурни реакции

Слободен печат

Остави Коментар